Úvod

Masáž

Bolesti zad

Detoxikace

Ušní svíčky

Ceník služeb

Kontakt

Fotografie ušních svíček

Ušní svíčky

Ušní svíčky je nově objevená, prastará forma přírodní procedury, která je výborným léčebným i preventivním doplňkem na naší cestě ke zdraví.

Terapie je založena na principu komínového efektu, vytahuje nepotřebné usazeniny z ucha do svíce. Působení tepla zároveň stimuluje vnitřní mikrosystém ucha a pomáhá uvolnit napětí v hlavě i těle. Výsledným efektem je zlepšení sluchu, uvolnění tlaku v hlavě a uších, pročištění dutin.

Touto metodou se dají zmírnit tyto potíže:

  • migrény, nespavost, časté infekce dýchacích cest a uší, deprese a únava , nemoci dutin a nemoci ucha, chronické záněty, nedoslýchavost (i stařecká), hučení a tlaky v uších,
  • místně svíčky mírně prohřívají, zmírňují napětí, vyrovnávají tlak v uchu, změkčují ušní maz a usnadňují přirozené čištění ucha,
  • psychické přetížení, stres: bolesti a tlaky v hlavě, migréna, přepracovanost, únava, mírní nespavost a podrážděnost, prohlubují relaxaci, harmonizují,
  • prevence nemocí z nachlazení - při snížené imunitě horních cest dýchacích, rýma, přetrvávající bolesti v krku, zahlenění, virosa bez teplot.
Celkově podporují organismus, jeho imunitní systém a zejména na ledviny a průdušky lze působit prostřednictvím reflexních zón ucha.

Svíčky se mohou použít u dětí nad 6 let.


KONTRAINDIKACE
  • perforace bubínku
  • akutní zánět středního ucha
  • alergie na včelí produkty (svíčky jsou vyrobeny z plátna napuštěného včelím voskem)


Doporučuje se aplikovat svíčky 1x týdně /do obou uší/ po dobu pěti týdnů.Četnost aplikace se v případě potřeby může i zvýšit/např. 1 x za 2 dny/.

Rehabilitační studio Vlastimil Ondráček
Havlíčkova 2034, 58001 Havlíčkův Brod
Telefon: 737 171 559
e-mail: ondracek.vlastimil@seznam.cz
© 2008