Úvod

Masáž

Bolesti zad

Detoxikace

Ušní svíčky

Ceník služeb

Kontakt

Fotografie Mary Staggs

Detoxikace podle Mary Staggs

Průkopnicí této metody je anglická lékařka a homeopatka dr. Mary Staggs, která se dlouhodobě věnuje metodám očisty těla. Na základě svých výzkumů popsala a propaguje ideální metodu, která dokáže nejen podpořit detoxikaci a vylučování toxinů z lidského organismu, ale zároveň přirozeně stimulovat bioenergii těla tak, aby byla v harmonii a stimulovala také jeho vlastní vylučovací systémy.

Metoda Mary Staggs Detox prospívá všem, dokonce i těm, kteří si myslí, že jsou naprosto zdraví a dodržují zásady zdravé výživy. Tato metoda doplňuje ostatní terapie. Máte-li bolesti, jste-li unavení nebo vyčerpaní, začněte s ní nejlépe hned.

Existuje mnoho důvodů, proč používat přístroj Mary Staggs Detox. Především umožňuje rychle, účinně a pro lidský organismus naprosto bezpečně povzbudit a vyladit bioenergetická pole, protože zlepšuje funkci jednotlivých orgánů a usnadňuje autodetoxikaci.

Nezapomínejte na jednu důležitou skutečnost: Je-li vám třicet, čtyřicet nebo padesát, "pracovali" jste stejně dlouhou dobu na svém současném zdravotním stavu a na zanášení organismu toxiny. Pravidelné a průběžné používání detoxikačního přístroje vaše tělo vyčistí, zregeneruje a vrátí mu jeho dřívější vitalitu.

Metoda Mary Staggs Detox je založena na elektrolýze. Migrací iontů v ionizovaném elektrolytickém roztoku vzniká ve vaničce velmi slabý elektrický proud. Při tom se vytváří elektromagnetické pole, které stimuluje reflexní zóny na nohou či rukou, podobně jako u reflexní terapie. Tyto stimuly jsou tělesnými tekutinami postupně předávány všem orgánům a tělesným systémům.

Je dobře známo, že naše chodidla a ruce mají velkou spoustu pórů, mazových žláz, nervových zakončení a reflexních bodů. Mazové žlázy jsou těsně spojeny se sítí jemných kapilár, které dále šíří informace do celého těla. Takto vytvořené bioenergetické proudění v těle má stimulující účinek nejen na mikrocirkulaci, ale zároveň pomáhá odstranit energetické bloky a podporuje činnost měkkých tkání, tělesných orgánů a systémových funkcí. Čím lépe mikrocirkulace funguje, tím lepší je okysličování a zásobování těla živinami. Zároroveň jsou aktivovány samoléčebné schopnosti lidského organismu. Porucha mikrocirkulace může být důvodem různých akutních i chronických onemocnění. Poškození začíná již na úrovni molekul a buněk, které nejsou schopné se řádně zbavovat odpadních a toxických látek přirozeným způsobem.

Fotografie živé krve před zahájením kúry. Fotografie živé krve po 30ti minutách kůry.

Detoxikační efekt prokázaný mikroskopií v zástinu: vlevo snímek živé krve před zahájením kúry, vpravo po první 30ti minutové aplikaci.

Přístroj je vhodný také preventivně pro upevnění tělesné a duševní odolnosti organismu a dále při respiračních potížích a nastupující chřipce, oběhových problémech, potížích se zažíváním, potížích souvisejících se stresem, při infekcích močových cest, při ženských problémech, zánětech kloubů, revmatických potížích, při únavě a vyčerpání, jako rehabilitace po infekci, při imunitních problémech atd.

detoxikace.jpg(4 kb)Jak detoxikace probíhá?

Pohodlně se usadíte a nohy vložíte do detoxikační vaničky, která je naplněna vodou o příjemné teplotě. Po dobu aplikace je vhodné pít tekutinu (čistou vodu) a odpočívat .

Zbarvení lázně

Četné reflexní zóny na nohou (resp. rukou) jsou ve vaničce stimulovány elektromagnetickou energií a tyto stimuly se přenášejí do různých orgánů a systémů. Výsledkem je uvolnění usazenin a odpadních látek a přirozená stimulace orgánů, které mají na starosti odvodňování a vylučování škodlivých látek z těla. Výskyt barev, bublinek a změn povrchového napětí vody stejně jako změny hodnot pH vody naznačují, že ve vaničce detoxikačního přístroje probíhá elektrolýza. Voda ve vaničce zezelená, jakmile působením elektrod v mřížce přesáhne hodnotu pH 8. Hnědý kal na hladině je zapříčiněn narušováním kovových elektrod elektrolýzou. Přítomnost mastných skvrn prozrazuje uvolňování drobných kapének tuku z podkožních tkání.

Doba trvání jedné aplikace je 30 minut u dospělých, u dětí se snižuje podle věku.


Kdo nesmí podstupovat detoxikační koupel?

  • každý, kdo musí užívat léky, které udržují jeho základní životní funkce,
  • každý, kdo má voperován nějaký implantát fungující na baterie, například kardiostimulátor,
  • epileptici,
  • osoby, jež mají v částech těla, které se ponořují do lázně kovový implantát,
  • osoby s transplantovanými orgány nebo bypassem, protože pravidelně berou léky na potlačení odmítavé reakce organismu,
  • těhotné ženy, protože přístroj Mary Staggs Detox je určen pouze k práci s jedním bioelektrickým systémem,
  • osoby trpící hemofílií,
  • vysoký stupeň křečových žil, riziko trombózy,
  • vážná vředová onemocnění žaludku a dvanácterníku, koliky,
  • akutní mozková postižení vč. Alzheimera, poškozené oční pozadí, akutní úrazy krční páteře.

Rehabilitační studio Vlastimil Ondráček
Havlíčkova 2034, 58001 Havlíčkův Brod
Telefon: 737 171 559
e-mail: ondracek.vlastimil@seznam.cz
© 2008